طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت طراحی وب سایت ساخت سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت در تهران

اکثر عکاسان حرفه ای در شبکه های اجتماعی فعال هستند اما اگر میخواهید مشتریان شما را جدی بگیرند بایستی یک طراحی سایت داشته باشید و عکس های خود را در طراحی سایت حرفه ای خود به زیبایی هر چه بیشتر به معرض دید مشتریان قرار دهید. این روزها سرویس های طراحی سایت ارزان قیمتی در دسترس هستند که با استفاده از آنها شما میتوانید با کمترین هزینه طراحی وب صاحب یک سایت شوید.

طراحی سایت آتلیه عکاسی

با استفاده از یک وب سایت شما میتوانید کارهای خود را به یک دنیا معرفی کنید. شما میتوانید از طریق وب سایت سفارشات مشتریان خود را دریافت کنید و حتی با توجه به سایز و تعداد عکس ها هزینه را نیز به صورت آنلاین از مشتری دریافت کنید. در قدم های بعدی حتی میتوانید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور برای مشتریان خود فولدرهای مشخصی بسازید تا مشتریان بتوانند از هر نقطه به عکس های خود دسترسی داشته باشند و مثلا از میان تصاویر انتخاب کنند که کدام یک از آنها با چه اندازه ای چاپ و برای آنها ارسال شوند.

یکی از مسائلی که این روزها در طراحی وب سایت بایستی به آن دقت داشته باشید ، هماهنگی کامل وب سایت شما با موبایل و تبلت ها است. شما با توجه به نیازهای خود میتوانید یک شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت را انتخاب کنید. توصیه ما به عکاسان آماتور و تازه کار راه اندازی وب سایت ساده با قابلیت نمایش نمونه کارها در قالب گالری زیباست. دقت داشته باشید وب سایت شما بایستی به صورتی طراحی شود که امکان اعمال تغییرات توسط شما را داشته باشید. معمولا به این دسته وب سایت ها سایت داینامیک و یا سیستم های مدیریت محتوا میگویند.

این امر در بحث طراحی سایت دقیقا مشابه با مقوله طراحی سایت ارزان می باشد و در سیستم طراحی سایت هماهنگی خاصی مابین این دو عامل وجود دارد.

طراحی سایت استودیو و آتلیه های عکاسی

انتخاب قالب های پیش ساخته و یا اصطلاحا قالب های آماده اثر زیادی در کم کردن هزینه طراحی سایت شما دارد اما ممکن است به طور کامل با نظرات و سلیقه شما همخوانی نداشته باشد. در این حالت بایستی به طراحان حرفه ای تر مراجعه کنید تا طراحی سایت مورد نظر شما را طراحی کنند اما دقت داشته باشید در این حالت هزینه شما بسیار بالا خواهد رفت. دقت داشته باشید اگر میخواهید طراحی سایت را به یک طراح بسپارید حتما سعی کنید طراحی را انتخاب کنید که قبلا سابقه و تجربه طراحی سایت عکاسی را داشته باشد. همچنین از روش کار با سایت نیز اطمینان حاصل نمایید تا زیاد پیچیده نباشد تا شما در آینده هنگام کار با بخش مدیریت وب سایت دچار مشکل و سردرگمی نشوید.

طراحی سایت آتلیه عکاسی

در طراحی وب سایت مناسب برای عکاسی نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • سعی کنید عکس های برگزیده و خوب خود را در سایت نمایش دهید. لزومی ندارد تمامی نمونه کارهای شما در طراحی سایت قرار گیرد.
 • حتما ظرفیت عکس های خود را کم کنید تا در طراحی سایت سریع بارگذاری شوند.
 • اگر امکان دارد در نقطه مناسبی از وب سایت خود امضا قرار دهید تا مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار نگیرد.
 • استفاده از قلش این روزها دیگر چندان توصیه نمیشود. سعی کنید از فرمت فلش در طراحی سایت استفاده نکنید.
 • هر قدر میتوانید برای بهینه سازی طراحی سایت خود در گوگل و موتورهای جستجوگر هزینه کنید.
 • طراحی سایت ساده همیشه شیک است. طراحی سایت خود را شلوغ نکنید.
 • اطلاعات تماس را به خوبی در معرض دید قرار دهید.
 • سعی کنید لوگوی زیبا و چشم نوازی برای طراحی سایت خود کنید که در ذهن مشتریان باقی بماند.
 • از شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها برای معرفی بهتر طراحی سایت خود استفاده کنید.
 • نام دامنه یا همان دامین Domain وب سایت خود را ساده و کوتاه انتخاب کنید. (راهنمای انتخاب دامنه مناسب)
 • هر از چند گاه تصاویر و ترتیب قرارگیری مطالب در صفحه اول طراحی سایت خود را کمی تغییر دهید.

بازگشت

برخی از مطالب طراحی سایت