طراحی سایت آژانس املاک

طراحی سایت طراحی وب سایت ساخت سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت در تهران

تمامی بازدیدکنندگان وب سایت های آژانس املاک به یکی از دلایل زیر به طراحی سایت های مشاورین املاک مراجعه میکنند:

  • یافتن خانه و یا ملک مورد نظر
  • کسب اطلاعات بروز در مورد وضعیت بازار املاک
  • تبادل اطلاعات با دیگران در مورد خرید آپارتمان و یا ملک مورد نظر
  • کسب اطلاعات درباره مناطق مختلف و استفاده از تجارب سایر کاربران

بهتر است در وب سایت شما چکیده ای از تمامی اطلاعات بالا وجود داشته باشد تا کاربران سایت شما اطلاعات کافی را در طراحی سایت شما پیدا کنند.

آیا در وب سایت شما طبقه بندی اطلاعات به درستی صورت گرفته است؟ آیا کاربران در سایت شما به راحتی به تمامی اطلاعات دسترسی دارند؟ پاسخ مثبت به تمامی این پرسش ها باعث موفقیت سایت شما خواهد شد. با مشاهده اطلاعات کافی و در دسترس بودن اطلاعات ، کاربر تصمیم میگیرد که آیا با شما همکاری کند یا خیر.

طراحی سایت آژانس املاک

فاکتورهای زیر را در طراحی سایت مشاورین املاک همیشه در نظر داشته باشید

طراحی سایت با ظاهری مناسب همراه با نمایش ناوبری و لینک های مناسب و در دسترس

مهمترین مسئله در موفقیت و یا عدم موفقیت وب سایت شما در همین نکته نهفته است. کاربران ظرف همان چند ثانیه اول تصمیم میگیرند که آیا در سایت شما باقی بمانند یا خیر؟ یکی از عوامل مهم در این زمینه ظاهر وب سایت شما و همچنین راحتی پیدا کردن بخش ها و لینک های مختلف در سایت شماست. طراحی چشم نواز در کنار اطلاعات مفید و طبقه بندی مناسب باعث میشود تا کاربر در سایت شما باقی بماند و به مرور صفحات و بخش های مختلف سایت شما بپردازد.

این امر در بحث طراحی سایت دقیقا مشابه با مقوله طراحی سایت آموزشگاه کنکور می باشد و در سیستم طراحی سایت هماهنگی خاصی مابین این دو عامل وجود دارد.

استفاده از بخش جستجو قدرتمند در طراحی سایت

یکی از نکات مهم در هر وب سایت املاک استفاده مفید از بخش جستجو طراحی سایت است. شما با استفاده از یک موتور جستجوی املاک قدرتمند میتوانید کاربر خود را در یافتن ملک مورد نظر یاری کنید و در عین حال به محبوبیت طراحی سایت خود نیز اضافه کنید.

طراحی سایت با محتوا و مطالب مفید

ظاهر طراحی سایت مناسب و سیستم ناوبری کارآمد مهم هستند اما طراحی سایت نیاز به محتوا و اطلاعات کافی ، جامع و مفید دارد. وب سایتی که اطلاعات کافی را در خود نداشته باشد قادر به نگاه داشتن کاربر در طراحی سایت نخواهد بود.

طراحی سایت آژانس املاک

برای تهیه مطالب مفید به مسائل زیر توجه کافی داشته باشید:

  • طراحی سایت با اعلام وضعیت فعلی بازار با ارائه مطالب مفید
  • ارائه اطلاعات آماری بروز و واقعی طراحی سایت
  • تفسیر از وضعیت بازار ملک
  • ارائه اطلاعات فایل املاک بروز در طراحی سایت
  • ارائه تصاویر واقعی از وضعیت ملک مورد نظر (از بخش های داخلی و یا خارجی ملک مورد نظر)

همیشه دقت داشته باشید که ارائه مطالب مفید است که بازدیدکنندگان را به طراحی سایت شما جذب میکند. در واقع ارائه مطالب مفید است که مانع رفتن بازدیدکنندگان سایت از طراحی سایت شما به دیگر سایت ها میشود.

اجرای دقیق طراحی سایت مشاورین املاک فعال در مجموعه

بهتر است در کنار مشخصات هر ملک به معرفی مشاور مطلع درباره ملک مورد نظر نیز اقدام کنید. با این کار بازدیدکنندگان وب سایت به درستی میتوانند با املاک مورد نظر تماس بگیرند و اطلاعات کافی و دقیق را در مورد ملک مورد نظر از مشاور ملک به صورت مستقیم دریافت کنند.


بازگشت

برخی از مطالب طراحی سایت