طراحی سایت با آر اس اس

طراحی سایت طراحی وب سایت ساخت سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت در تهران

طراحی سایت با آر اس اس

در هنگام مرور طراحی سایت های اینترنتی حتما با گزینه Feed فید برخورد کرده اید. اما معنی و مفهوم آن چیست؟ در واقع شما با استفاده از Feed میتوانید محتویات یک طراحی سایت یا وبلاگ را به صورت قالب سفید مشاهده نمایید. در واقع در این حالت شما هیچ یک از تصاویر ظاهری در قالب را مشاهده نمیکنید و این کار باعث میشود تا صفحات طراحی سایت مورد نظر را با سرعت بیشتری مشاهده نمایید. اما استفاده از فید یک ویژگی مهم دیگر هم دارد و آن این است که شما میتوانید از یک فید ریدر Feed Reader استفاده کنید. اما این مسئله چه امتیازی برای شما دارد؟

فرض کنید شما به اطلاعات وب سایت یا وبلاگی علاقمند هستید و میخواهید در جریان آخرین اخبار و صفحات و مطالب جدید طراحی سایت در آن طراحی سایت قرار بگیرید. خوب راه ساده این است که در فاصله زمانی های مشخصی به طراحی سایت سر بزنید و ببینید که آیا مطلب جدیدی به وب سایت اضافه شده یا خیر. اما راه حل ساده تر استفاده از یک Feed Reader است. با این امکان در واقع ریدر شما مرتب طراحی سایت مورد نظر را چک میکند و بلافاصله بعد از قرارگیری مطلب جدید بر طراحی سایت مورد نظر شما را مطلع میکند. با این کار در وقت شما صرفه جویی شده و سریع در جریان مطالب جدید طراحی سایت قرار خواهید گرفت.

این امر در بحث طراحی سایت دقیقا مشابه با مقوله طراحی سایت با کمک جوملا می باشد و در سیستم طراحی سایت هماهنگی خاصی مابین این دو عامل وجود دارد.

طراحی سایت با آر اس اس

طراحی سایت به همراه آر اس اس کاربردی

این روزها ریدرهای مختلفی برای طراحی سایت در دسترس قرار دارند اما یکی از بهترین ریدرهای فعلی Google Feed Reader است. این فید ریدر بسیار روان و بدون باگ کار میکند و در عین حال امکانات مناسبی برای طبقه بندی و یا اشتراک گذاری فیدها نیز برای شما فراهم میکند. برای استفاده از گوگل فید ریدر حتما بایستی در گوگل یا در واقع همان جی میل حساب کاربری داشته باشید. پس از عضویت در گوگل و فید ریدر بایستی به دنبال اضافه کردن فید باشید.

در بسیاری از طراحی سایت های امروزی علامت Feed در گوشه ای از طراحی سایت به چشم میخورد. ممکن است به جای عبارت Feed به عبارت Atom یا RSS برخورد کنید. در واقع طراحی سایت ها از طریق این آیکون ها لینک Feed طراحی سایت خود را در اختیار شما قرار میدهند. کافی است در ریدر خود و بخش Add Subcription آدرس فید طراحی سایت مورد نظر را وارد نمایید. با این کار شما مشترک RSS Feed وب سایت مورد نظر شده اید. حال اگر آدرس فید طراحی سایت مورد نظر درست باشد بعد از چند ثانیه شما تیترهای عناوین جدید طراحی سایت مورد نظر را در فید ریدر خود مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی هر یک از آنها میتوانید متن کامل خبر جدید را بخوانید.


بازگشت

برخی از مطالب طراحی سایت