طراحی سایت با نگارش مناسب

طراحی سایت طراحی وب سایت ساخت سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت در تهران

این روزها اکثر مراکز و شرکت ها طراحی سایت دارند اما تعداد کمی از آنها میتوانند به خوبی از طراحی سایت خود در جهت پیشبرد و رشد سوددهی تجارت خود استفاده کنند. در واقع طراحی سایت میتواند یک فروشگاه 24 ساعته باشد که همواره برای شما مشتری جدید پیدا کند اما به شرطی که محتویات و صفحات وب سایت شما دارای مطالبی مفید و کافی باشد.

یکی از مهمترین مسائل در وب سایت دوری کردن از مطالب طولانی است. همیشه دقت داشته باشید که کاربران طراحی سایت اشخاص کم حوصله ای هستند پس همیشه مطالب را کوتاه و مفید تنظیم کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. حتی اگر طراحی سایت شما حجم زیادی دارند سعی کنید تا خلاصه ای از مطلب را تهیه کنید و در پاراگراف های نخست بگنجانید و الباقی مطالب را که از اهمیت کمتری برخوردار هستند را در ادامه متن بگنجانید تا در صورتی که کاربر به آن بخش توجه نکرد باز هم شما به هدف خود رسیده باشید. در هنگام نگارش مطالب وب سایت خود را به جای مخاطب قرار دهید و فرض کنید که مخاطبین شما افرادی کم حوصله با سطح دانش پایین هستند و بعد شروع به نگارش مطالب نمایید.

طراحی سایت با نگارش مناسب

نقش نگارش در طراحی سایت کاربردی

صفحه اول هر وب سایت جزو مهمترین صفحات هر طراحی سایت به شمار میرود. سعی کنید در همان صفحه اول نکات مهم و کلیدی که باید بر روی آنها تاکید کنید را به شکلی مفید و مختصر بیان کنید و جزئیات و اطلاعات دقیق تر و تخصصی تر طراحی سایت را در لینک های دیگر وب سایت در معرض نمایش قرار دهید. در عین حال همانطور که قبلا هم اشاره کردیم فرض کنید مخاطبین وب سایت شما افرادی با سطح دانایی و تخصص پایین هستند. به عنوان مثال اگر در وب سایت اتومبیل خاصی را معرفی میکنید و در توضیحات خود به استفاده از آلیاژ خاصی در بدنه خودرو اشاره میکنید بهتر است با یک کلام ساده به جای نام بردن از اسم آلیاژ خاص که زد زنگ زدگی است ، به سادگی و خیلی روشن اعلام کنید که ماشین مذکور دارای بدنه ضدزنگ است.

اگر مطلب شما خیلی طولانی است سعی کنید مطالب در بخش های مناسب به پاراگراف های مختلف تقسیم کنید. طول کلمات مناسب برای هر پاراگراف 150 کلمه است ، پس سعی کنید که پاراگراف های سایت شما نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند باشند. با مخاطبین خود خیلی کتابی برخورد نکنید. سعی کنید مطالب طراحی سایت خود را به صورتی نگارش کنید که با خواننده ارتباط مناسبی برقرار کند. متن های رسمی و کتابی معمولا قادر به برقراری ارتباط خوب با مخاطبین و خوانندگان مطالب وب سایت نیستند.

این امر در بحث طراحی سایت دقیقا مشابه با مقوله طراحی سایت باربری می باشد و در سیستم طراحی سایت هماهنگی خاصی مابین این دو عامل وجود دارد.

طراحی سایت با نگارش مناسب

طراحی سایت شرکت با بهترین کیفیت

در متن های خود سعی کنید در بخش های مناسب از رنگ ها و انواع مناسب فونت استفاده کنید و فراموش نکنید که استفاده از تصاویر مناسب نیز در بهبود کیفیت صفحات طراحی سایت نقش چشمگیری دارد.

در نگارش مطالب طراحی سایت به موتورهای جستجوگر هم دقت زیادی داشته باشید. سعی کنید در مطلب خود از کلمات کلیدی مورد نظر به تعداد کافی استفاده و آنها را در قسمت های مختلف مطلب تکرار کنید.


بازگشت

برخی از مطالب طراحی سایت