طراحی سایت برای رتبه گوگل

طراحی سایت طراحی وب سایت ساخت سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت در تهران

پیج رنک Page Rank در واقع روش گوگل برای اندازه گیری اهمیت یک صفحه وب سایت است. در سیستم رتبه دادن گوگل به یک طراحی سایت مجموعه بزرگی از اطلاعات و داده ها نظیر عنوان صفحه ، تعداد تکرار کلمات ، نوع کلمات و بسیاری موارد دیگر لحاظ میشوند. در قسمتی از این پروسه پیج رنک نیز برای گوگل مهم است و از این رو طراحی سایت هایی که مهم تر هستند رتبه بالاتری در گوگل کسب میکنند.

طراحی سایت برای رتبه گوگل

در سیستم رتبه بندی گوگل نحوه طبقه بندی اطلاعات ممکن است به صورت زیر باشد:

  • تمامی صفحات مرتبط با عبارت جستجو شده را در طراحی سایت می یابد.
  • صفحات نتیجه را با توجه به طراحی سایت خود در صفحه مرتب میکند
  • نتایج را بر اساس طراحی سایت مرتب میکند

مفهوم اصلی پیج رنک طراحی سایت چیست؟

تئوری گوگل این است که وقتی صفحه A به صفحه B لینک میدهد بنابراین از دید صفحه A صفحه B صفحه ای مهم است. پیج رنک در واقع به همین ترتیب تمامی صفحات وب سایت را کنکاش میکند و صفحات خاصی را که پیج رنک بالاتری دارند را انتخاب میکند. در واقع لینک های متنی هیچ ارتباطی با پیج رنک ندارند.

در طراحی سایت روش محاسبه پیج رنک چگونه است؟

فرمول محاسبه پیج رنک گوگل بسیار پیچیده و خاص است و مدام در حال توسعه و ارتقاء است. بنابراین نمیتوان فرمول مشخصی و قطعی برای طراحی سایت اعلام کرد.

طراحی سایت برای رتبه گوگل

نوار ابزار نمایش پیج رنک گوگل دقیق است؟

در پاسخ به این سئوال باید بگوییم که این نوار چندان هم دقیق نیست. ممکن است عددی که به عنوان طراحی سایت نمایش داده میشود مربوط به مدتی قبل باشد.

برای افزایش پیج رنک در طراحی سایت چه کار کنیم؟

پیج رنک بر پایه لینک ها استوار است. شما باید در سایت خود به درستی از لینک ها استفاده کنید. برای این که درست از لینک ها استفاده کنید بایستی موارد زیر را همیشه در نظر بگیرید:

این امر در بحث طراحی سایت دقیقا مشابه با مقوله طراحی سایت برای موتورهای جستجوگر می باشد و در سیستم طراحی سایت هماهنگی خاصی مابین این دو عامل وجود دارد.

  • بین صفحات وب سایت خود لینک های مختلف قرار دهید. منظور بین مطالب طراحی سایت است و نه فوتر و یا لینک های اصلی طراحی سایت.
  • سعی کنید از طراحی سایت های مهم و معتبر لینک بگیرید.
  • هیچگاه از طراحی سایت های بی ارزش لینک نگیرید.
  • طراحی سایت خود را همیشه از نظر لینک های اشتباه و ارجاع های غلط بررسی کنید.

بازگشت

برخی از مطالب طراحی سایت