طراحی سایت تجاری و شرکتی

طراحی سایت طراحی وب سایت ساخت سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت در تهران

وب سایت های تجاری و شرکتی معمولا طراحی سایت هایی هستند که برای پشتیبانی تجاری سازمان ها و شرکت ها طراحی و آماده میشوند. بازدیدکنندگان این قبیل وب سایت ها مشتریان بالقوه و فعلی سازمان یا شرکت هستند. دسته دوم بازدیدکنندگان این قبیل وب سایت ها شامل سرمایه گذاران قبلی و یا جدید هستند. حتی کارکنان فعلی شرکت نیز میتوانند در این دسته قرار گیرند. دسته سوم بازدیدکنندگان وب سایت های شرکتی و تجاری میتواند وب سایت های دایرکتوری ، سایت های خبری و یا حتی شرکت های رقیب باشند.

حال با داشتن مجموعه ای از انواع بازدیدکنندگان میتواند اهداف زیر را برای این گونه طراحی سایت ها در نظر گرفت:

طراحی سایت تجاری و شرکتی

طراحی سایت شرکت چگونه باید باشد؟

توزیع و به نمایش قرار دادن اطلاعات اصلی - طراحی سایت برای انتشار و نمایش اطلاعات درباره محصولات و یا خدمات شرکت بکار میرود.

پشتیبانی خدمات و یا محصولات - قسمت هایی از طراحی سایت ممکن است برای فراهم کردن اطلاعات خاصی باشد تا به کاربران و مشتریان این امکان را بدهد که بصورت موثر و بهتر از خدمات و محصولات شرکت استفاده کنند.

برقراری ارتباط با سرمایه گذاران جدید - یک شرکت عمومی معمولا همواره از سرمایه گذاران جدید استقبال میکند. ممکن است وب سایت یک شرکت بخشی را نیز برای نمایش اطلاعات مربوط به وضعیت مالی فعلی و یا فرصت های سرمایه گذاری در شرکت بکار رود.

طراحی سایت تجاری و شرکتی

طراحی سایت تجاری خوب

روابط عمومی آنلاین - بسیاری از شرکت ها این روزها از طراحی سایت استفاده میکنند تا اطلاعات را برای سازمان ها و شرکت های مختلف جمع آوری و توزیع کنند.

استخدام و جذب نیروی کار جدید از طریق وب سایت - اکثر طراحی سایت های شرکتی بخشی را در طراحی سایت برای فرصت های شغلی و استخدام نیروی جدید بکار میبرند.

این امر در بحث طراحی سایت دقیقا مشابه با مقوله طراحی سایت چه مراحلی دارد می باشد و در سیستم طراحی سایت هماهنگی خاصی مابین این دو عامل وجود دارد.

تجارت الکترونیکی - رشد رو به جلو و سریع طراحی سایت ها در کنار بستر مناسب تجارت الکترونیکی این اجازه را به شرکت ها میدهد تا بصورت آنلاین تجارت کنند. بسیاری از سرویس های مورد نیاز برای تجارت آنلاین مانند سفارش دادن محصول یا خدمات ، جستجوی هوشمند ، پیگیری وضعیت سفارش ، مطالعه نظریات خریداران قبلی و ....

در کل میتوان این طور عنوان کرد که هدف از راه اندازی یک طراحی سایت شرکتی و یا تجاری این است که به کاربر به طریقی خدمت کند که بصورت مستقیم یا غیر مستقیم به شرکت سود برسانند. در کل هدف از راه اندازی و انتشار یک طراحی سایت شرکتی یا تجاری این است که مردم و مخاطبان را جمع آوری کند تا بتواند محصول و یا خدمات شرکت را به آنها ارائه دهد.


بازگشت

برخی از مطالب طراحی سایت