طراحی سایت فروشگاه آنلاین موفق

طراحی سایت طراحی وب سایت ساخت سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت در تهران

در طراحی سایت فروشگاه آنلاین موفق بایستی مواردی را در نظر داشته باشید. یکی از مهمترین موارد در طراحی یک وب سایت فروشگاهی موفق افزایش بازدیدهای مکرر و در واقع همان بازگشتن مجدد بازدیدکنندگان به وب سایت شماست. همانگونه که در واقعیت هم فروشگاه ها دوست دارند مشتریان به فروشگاه مجددا سری بزنند ، یک طراحی سایت فروشگاهی آنلاین هم از این قاعده جدا نیست زیرا با این کار شما در واقع احتمال فروش کالاهای خود را در فروشگاه افزایش میدهید.

طراحی سایت فروشگاه آنلاین موفق

فروشگاه آنلاین به همراه طراحی سایت فوق العاده

سعی کنید در طراحی سایت بخشی با عنوان تازه ها داشته باشید و آخرین اقلام و کالاهای جدید خود را در این بخش معرفی کنید. این مسئله باعث میشود تا کاربران در بازدیدهای بعدی خود اقلام جدیدی را در وب سایت شما مشاهده کنند و در عین حال در بازدیدهای بعدی لازم نباشد تا کل اقلام شما را مرور کنند تا دوباره کالاها و اقلام جدید را بیابند. در کنار قرار دادن چنین بخشی در وب سایت شما میتوانید با استفاده از ارسال ایمیل های اطلاع رسانی نیز کاربران را دوباره به طراحی سایت خود راهنمایی کنید اما دقت کنید در این کار زیاده روی نکنید زیرا کاربران از دریافت ایمیل های تبلیغاتی زیاد و آزار دهنده بیزارند. اگر امکان دارد سعی کنید تا در کنار فروش اجناس و یا خدمات برخی اقلام را به رایگان در سایت به کاربران اهدا نمایید. همه کاربران به اقلام رایگان علاقمند هستند و حتی ممکن است در جستجوی خود کلمه "رایگان" را هم در ترکیب جستجوی خود استفاده کنند.

طراحی سایت فروشگاه آنلاین موفق

طراحی سایت بی نقص فروشگاه آنلاین

استفاده از قرعه کشی هم میتواند موثر باشد اما دقت کنید حتما کاربران را از نتیجه و برندگان قرعه کشی هم مطلع نمایید در غیر این صورت اعتماد کاربران نسبت به وب سایت شما کم خواهد شد. سعی کنید تا کالایی را به عنوان جایزه برای برندگان قرعه کشی خود انتخاب نمایید که با خدمات و زمینه کاری شما هماهنگ باشد. به عنوان مثال اگر زمینه فعالیت شما فروش قطعات کامپیوتر است ، ارائه یک قطعه کامپیوتری مصرفی بهترین جایزه برای قرعه کشی خواهد بود.

این امر در بحث طراحی سایت دقیقا مشابه با مقوله طراحی سایت فروشگاه لباس آنلاین می باشد و در سیستم طراحی سایت هماهنگی خاصی مابین این دو عامل وجود دارد.

در ادامه سیاست بازگرداندن کاربران به طراحی سایت ، گاهی به صورت اتفاقی کوپن های خرید با زمان اعتبار مشخص برای کاربران و مشتریان قدیمی وب سایت ارسال کنید. حتی میتوانید این کوپن را در زمان تولد برای کاربران ارسال نمایید. ارسال اطلاعات مربوط به اقلام ویژه و تخفیف خورده هم میتواند مشتریان قبلی را به سایت بازگرداند. هر چند وقت یکبار برخی کالاهای خود را با تخفیف در سایت ارائه کنید و هم زمان کاربران را از تخفیف ویژه فروشگاه مطلع نمایید.برخی وب سایت ها حتی با قرار دادن یک سرگرمی و یا بازی آنلاین در سایت به بازدیدکنندگان این نوید را میدهند که اگر در بازی و یا رقابت بتوانند امتیاز و یا موفقیت مشخصی به دست آورند میتوانند کوپن تخفیف و یا کالای رایگانی را دریافت کنند. این کار به جذابیت سایت نیز کمک فراوانی میکند. این روزها سایت های فراوانی در اینترنت وجود دارند که تخفیف ها و کوپن ها را به اطلاع کاربران میرسانند. استفاده از خدمات این طراحی سایت ها نیز به فروش بیشتر شما کمک خواهد کرد.

هیچوقت نظر سنجی را در طراحی سایت خود فراموش نکنید. شما با استفاده از نظرسنجی میتوانید نکات مثبت و نقاط ضعف طراحی سایت را پیدا کنید و در بهتر کردن کیفیت طراحی سایت خود از آنها استفاده کنید. نظرسنجی های طراحی سایت خود را کوتاه و مفید ارائه کنید و هیچگاه لینک شرکت در نظرسنجی طراحی سایت را به ایمیل کاربران ارسال نکنید!


بازگشت

برخی از مطالب طراحی سایت