طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت طراحی وب سایت ساخت سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت در تهران

امروزه با توجه به رشد اینترنت ، همانطور که هر شرکت و یا گروه صنعتی به طراحی سایت نیاز دارد ، هر باشگاه و یا مکان ورزشی نیز به یک طراحی سایت نیاز دارد تا امکانات و اخبار خود را به اطلاع علاقمندان برساند.

طراحی سایت ورزشی

با این حال طراحی سایت های ورزشی طبقه بندی و انواع گوناگونی دارند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

الف . تصاویر بزرگ در طراحی سایت

بسیاری از وب سایت های معروف ورزشی دارای تعداد زیادی تصاویر و عکس هستند. بسیاری از آنها از یک عکس بزرگ در پس زمینه و یا نقطه خاصی از وب سایت بهره میبرند. در عین حال تعداد زیادی از تصاویر کوچک خبری نیز معمولا در سایت های ورزشی وجود دارند که معمولا مربوط به بخش اخبار طراحی سایت هستند و با کلیک بر روی آنها به صفحه خبر مورد نظر منتقل میشوید. اما در کل طراحی سایت های ورزشی عموما از تصاویر بزرگ در بخشی از وب سایت بهره میبرند. استفاده از این تصاویر بزرگ و جذاب سهم مهمی در ارتباط بهتر بازدیدکننده طراحی سایت با وب سایت را به عهده دارد.

این امر در بحث طراحی سایت دقیقا مشابه با مقوله طرح ریزی برای طراحی سایت می باشد و در سیستم طراحی سایت هماهنگی خاصی مابین این دو عامل وجود دارد.

طراحی سایت ورزشی

ب. استفاده از طراحی سایت با رنگ های متنوع و انرژی بخش

به طور مرسوم تیم های ورزشی و یا باشگاه ها از رنگ مشخصی برای لباس تیمی خود استفاده میکنند و به طور طبیعی بهتر از رنگ تیمی به همراه رنگ های شاد و هم خانواده در طراحی سایت استفاده شود تا حس شادابی و نشاط با بازدیدکننده طراحی سایت نیز منتقل شود.

ج. طراحی سایت و بخش اخبار و تازه ها

تمامی طراحی سایت ها به بخش اخبار نیاز دارند و خلاصه یا تیتر اخبار باید بر روی صفحه اصلی وب سایت همیشه قرار بگیرد. تمامی علاقمندان طراحی سایت های ورزشی دوست دارند از آخرین اخبار باشگاه و یا اعضا باشگاه مطلع باشند و بخش اخبار میتواند این مسئله را به خوبی بر عهده داشته باشد. حتی وجود یک تالار گفتگو هم میتواند در یک وب سایت ورزشی بسیار مفید باشد زیرا با استفاده از این بخش تمامی علاقمندان میتوانند با یکدیگر بحث و گفتگو کنند و مدیران طراحی سایت نیز میتوانند با بررسی این تالار به بسیاری از نقاط ضعف و یا قوت خود پی ببرند.


بازگشت

برخی از مطالب طراحی سایت