طراحی سایت و معرفی به گوگل

طراحی سایت طراحی وب سایت ساخت سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت در تهران

میدانیم که موتورهای جست و جو در واقع متن صفحات و لینک را میخوانند و پیگیری میکنند. بنابراین موتور جستجوگر طراحی سایت شما را به شرطی پیدا میکند که راهی برای ورود اسپایدر به سایت شما پیدا کند. اگر یک موتور جستجو لینکی به سایت شما پیدا کند در واقع پروسه معرفی انجام خواهد شد و هر چه تعداد این لینک ها بیشتر باشد کیفیت و رتبه سایت شما بهتر خواهد شد. در حقیقت همه مدیران وب سایت ها دوست دارند که موتورهای جستجو بیشتر به وب سایت آنها مراجعه کند و تعداد صفحات بیشتری را بخواند و آنها را به بانک خود اضافه کند. اگر به صورت ساده بخواهیم توضیح دهیم در واقع یک بار خواندن اطلاعات طراحی سایت شما توسط موتورهای جستجوگر کافی نیست.

تمامی موتورهای جستجو مانند گوگل صفحه و یا قسمتی برای معرفی سایت دارند که کاربران با مراجعه به این صفحه میتوانند طراحی سایت خود را به موتور معرفی کنند اما این شیوه از معرفی چندان کارایی مناسبی ندارد و ممکن است یک تا چند هفته و یا در برخی موارد حتی بیشتر زمان لازم باشد تا اسپایدر به طراحی سایت شما مراجعه نماید. اما ما نیاز به راه های سریعتری داریم.

طراحی سایت و معرفی به گوگل

معرفی به گوگل در طراحی سایت

یکی از بهترین راه ها برای افزایش مراجعه اسپایدر به طراحی سایت شما ، لینک از سایر طراحی سایت ها به طراحی سایت شماست. برای انجام این کار میتوانید با طراحی سایت های دیگر تبادل لینک انجام دهید اما دقت کنید طراحی سایت های مناسب با زمینه فعالیت خود را که دارای رنک و رتبه نسبتا مناسبی هستند را انتخاب کنید.

دقت کنید که محتوای طراحی سایت خود را به بهترین شکل ممکن آماده کنید. اگر طراحی سایت شما مطالب کمی داشته باشد و یا مطالب مفیدی نداشته باشد در این حالت سایر وب سایت ها چندان تمایلی به تبادل لینک نشان نخواهند داد. این کار حتی میتواند از نظر موتورهای جستجو نیز یک امتیاز محسوب شود. توصیه میشود که پس از تکمیل طراحی سایت حتما سایت خود را به فهرست های مهم و یا تالارهای معروف معرفی کنید. باز هم دقت داشته باشید که سایت خود را به دایرکتوری و وب سایت های مرتبط معرفی کنید. برای یافتن سایت ها و یا دایرکتوری های معتبر از خود موتورهای جستجو مانند گوگل کمک بگیرید. بدیهی است طراحی سایت هایی که در صفحات نخست جستجو قرار دارند سایت های بهتری هستند.

طراحی سایت سازگار با موتورهای جستجو

زمانی طراحی سایت خود را به موتورهای جستجوگر و دایرکتوری ها معرفی کنید که طراحی وب سایت کاملا پایان یافته باشد و از معرفی طراحی سایت تا پیش از پایان و تکمیل نهایی و چک نهایی طراحی سایت خودداری نمایید. یکی از بهترین نقطه های شروع برای طراحی سایت های جستجوگر برخی فهرست ها مانند Yahoo و یا DMOZ هستند. فهرست های کوچکتری نیز وجود دارند که شما میتوانید به صورت رایگان طراحی سایت خود را به آنها نیز معرفی کنید. یکی دیگر از روش های مفید ارائه مقالات مفید و مرتبط در طراحی سایت است. دقت کنید که مطالب ارائه شده نیز مرتبط با زمینه فعالیت طراحی سایت شما باشند.

این امر در بحث طراحی سایت دقیقا مشابه با مقوله طراحی سایت و موتور جستجو می باشد و در سیستم طراحی سایت هماهنگی خاصی مابین این دو عامل وجود دارد.

همچنین شما میتوانید در سایت های دیگر و یا وبلاگ ها مطلب بنویسید و در نهایت آنها را به طراحی سایت خود لینک کنید و یا در فروم ها شرکت کنید. در شبکه های اجتماعی حضور فعال داشته باشید و تا حد امکان مطالب مفید را به اشتراک بگذارید. امروزه یکی از بهترین روش ها برای جذب موتورهای جستجو به طراحی سایت شما استفاده از شبکه های اجتماعی است.

طراحی سایت و معرفی به گوگل

طراحی سایت

خلاصه موارد در زمینه معرفی طراحی سایت به گوگل و موتورهای جستجوگر

  • سعی کنید طراحی سایت خود را به موتورهای جستجو و دایرکتوری های بیشتری معرفی کنید
  • سعی کنید صفحات بیشتری از طراحی سایت خود را در موتورهای جستجوگر ثبت کنید
  • کیفیت محتوای طراحی سایت خود را بهتر کنید. طراحی سایت شما باید اطلاعات مناسبی جهت ارائه به کاربران داشته باشد
  • به طراحی سایت دیگر لینک دهید و از آن ها درخواست کنید تا به طراحی سایت شما لینک کنند
  • مقالات مفید را در طراحی سایت های دیگر نیز منتشر کنید و در انتها متن را به طراحی سایت خود نیز لینک دهید
  • طراحی سایت خود را به تمام موتورهای جستجو و یا دایرکتوری هایی که سراغ دارید معرفی کنید
  • در شبکه های اجتماعی هنگام طراحی سایت فعال باشید

بازگشت

برخی از مطالب طراحی سایت